Proč my

Proč my

Kvalitní párty stany

Nabízíme nejucelenější nabídku všech typů stanů, párty stanů, nůžkových stanů, skladovacích hal, koňských jízdáren, přístřešků, pergol a markýz, včetně atypických stanových zastřešení dle přání zákazníka.

Mimořádnou pozornost věnujeme bezpečnosti, kvalitě používaných materiálů a výrobním procesům v souladu s platnými evropskými normami.

Poskytujeme také rychlé řešení pronájmu kvalitních párty stanů, pronájmů podlah pronájmů stolů a lavic tzv. pivních setů a ostatního vybavení do párty stanů. Zajišťujeme: ozvučení, osvětlení, topení, klimatizaci, catering, reklamní předměty - realizujeme kompletní akce na klíč.

Bezpečnost a stabilita párty stanů

Závlačky spojek

Spojky konstrukce jsou zajištěny pomocí závlaček. Na jedné straně spojky je mírně zahnutý háček a na druhé háček rovný s dírou pro závlačku. I při silném větru spojka pevně drží a nevypadne.

 

obr. spojky

 

Zátěže volánů

Používáme zahnutou tyč, která je vsunuta do sámku volánu střešní plachty a tím ji zatěžuje. Navíc je volán vypnut upínacím pásem k noze stanu. Oproti konkurenci používáme do plachet zátěže namísto lan a proto mají naše stany mnohem kvalitnější vypnutí plachet.

 

obr. zátěže

 

Zavětrování párty stanů

Stany jsou vybaveny křížovým zavětrováním, které je vyrobeno z ocelových lan. U stanů typ ALFA lze použít i ocelový profil, kterým se docílí kompletně průchozího stanu ze všech stran.

 

obr. zavětrování

 

 

RYCHLOST, PŘESNOST A JEDNODUCHOST STAVBY!

Zavěšení plachet

Boční a čelní plachty jsou zavěšeny pomocí kedrů nebo jezdců, které se jednoduše nasouvají do drážek profilu. Toto provedení umožňuje rychlejší montáž a navíc působí moderně a esteticky. Nepoužíváme žádné gumy, lanka a karabinky!!!

 

obr. zavěšení

 

 

Spodní tyče

Spodní tyče vám vymezí přesný rozměr na rozmístění noh konstrukce. Tyče také slouží k dokonalému vypnutí bočních a čelních plachet, které vám při silném větru nevlají.

 

obr. tyče

 

Garance na naše párty stany a haly

Materiál při výrobě párty stanů

K výrobě se používají speciální eloxované profily slitiny hliníku a povrchově upravené ocelové spojky (dle DIN 17615 a DIN 18800). Opláštění je vyrobeno z PVC tkaniny, 100% nepromokavé, se sníženou hořlavostí (dle DIN 4102 B1) rakouského výrobce Sattler a kování německého výrobce Franz Miederhoff. Další variantou opláštění je trapézový pozinkovaný plech s lakoplastovou úpravou, který lze použít místo čelních a bočních plachet. U nůžkových stanů je použit na opláštění 100% polyester s PU zátěrem a na konstrukci povrchově upravená alu slitina.

Provozní podmínky používání párty stanů a hal

Stany a haly lze bezpečně provozovat do rychlosti větru 72 km/hod (tj. čerstvý vichr). Nůžkové stany do rychlosti cca 35 km/hod (tj. čerstvý vítr). Záleží však na použitém podkladu v místě stavby (měkký nebo tvrdý podklad) a způsobu kotvení.

Maximální míra zatížení párty stanů

Pokud je stan umístěn v oblasti s vysokým sněhovým zatížením, nabízíme stanové haly s nadstandardním sněhovým zatížením až 150 kg/m2.

Záruka na párty stany a haly

Na stany a haly 2-3 roky, nůžkové stany 2 roky. Jedná se o kvalitní výrobky, které Vám při správném zacházení vydrží spoustu let.

Oproti konkurenci používáme větší a odolnější konstrukci stanových hal či stanů, pevnější vypnutí plachet díky zátěžím a vypínacím pásům, naše stany jsou díky tomu těžší a stabilnější, v případě levnějších nabídek od jiných dodavatelů Vám rádi pomůžeme nabídky srovnat.