Pronájem párty stanů

Pronájem párty stanů

Pořádáte venkovní akce ?  Potřebujete pronájem párty stanů, které Vám zajistí bezpečný pobyt Vašich hostů uvnitř stanu nezávisle na tom jaké je venku právě počasí? Tak právě pro Vás máme to správné řešení.

Hlavní nabídka párty stanů na pronájem,
zde uvidíte naší nabídku

Konstrukce a plachty našich párty stanů

Všechny naše párty stany nabízené k pronájmu mají robustní konstrukci díky které je zajištěno bezpečí všech Vašich hostů. K robustním, odolným konstrukcím nabízíme plachty se zvýšenou odolností proti hořlavosti v bílé barvě, u některých párty stanů v kombinaci se slídovými okny.

Na jaké akce jsou párty stany vhodné

Obecně lze říci, že párty stany jsou vhodné na všechny venkovní akce. Zajistíme jak soukromé tak firemní oslavy, obecní hody, rockové festivaly, dětské dny, výročí a svatby, srazy motorkářů, vinařské a pivní slavnosti, kulturní akce, atletické závody, akce řešené na míru a spoustu dalších obdobných akcí, na které je potřeba pronajmout párty stan.

Pronájem párty stanů Morava

Pronájem párty stanů zajistíme nejenom na Moravě ve městech jako - Brno, Olomouc, Znojmo, Mikulov, Břeclav, Blansko, Jihlava, Zlín, Uherské Hradiště, Hodonín, Přerov, Ostrava, Opava, Frýdek-Místek aj., ale i ve vzdálenějších regionech jako je Hradec Králové, Pardubice, Praha, České Budějovice a v zahraničí hlavně na Slovensku.

Pronájem party stanů - jaký stan nejlépe vybrat

Měli byste znát alespoň přibližný počet osob, které se ve stanu budou pohybovat, počítá se zhruba 1 m2 na osobu v závislosti na vybavení párty stanu. Podle přibližného počtu osob a případného vybavení stanu se určí jeho velikost. Dále Vám doporučíme počet stolů a lavic (pivních setů), do vybraného párty stanu. Rádi Vám pomůžeme s výběrem a doporučíme vhodný párty stan, nábytek a doplňkové služby jako catering apod.

Rezervace párty stanu

Rezervaci párty stanů doporučujeme provádět alespoň 14 dní předem, v letní sezóně vzhledem k zvýšenému počtu poptávek i více dnů předem aby byla záruka, že skutečně daný typ párty stanu máme skladem. Vyhovíme i velmi rychlým požadavkům na pronájem třeba 2 dny dopředu, vše záleží na individuální domluvě a kapacitě našich montážních týmů.

Objednání párty stanu

Po závazném objednání párty stanu = potvrzení e-mailové nabídky je párty stan na Vaši akci zarezervován, následně obdržíte zálohovou fakturu, kterou je nutné co nejdříve uhradit. V některých případech je možné domluvit platbu na místě v hotovosti před montáží stanu, převážně se jedná o případy, kdy je pronájem stanu domluvený těsně před termínem realizace.

Všeobecné obchodní podmínky na pronájem párty stanů

zde si můžete stáhnout všeobecné obchodní podmínky o pronájmu párty stanů.
všeobecné obchodní podmínky pronájmu párty stanů platné od 6.1.2014.

Platební podmínky pronájmu párty stanů

U stálých zákazníků jsou platební podmínky nastaveny dle vzájemné individuální domluvy.

U nových zákazníků vyžadujeme 70% zálohu předem, která musí být připsána na náš účet nejpozději 10 dnů před realizací zakázky. Doplatek v hotovosti na místě při předání párty stanů a vybavení k pronájmu.

Pronájem stanů - co máme k dispozici

Seznam párty stanů na pronájem

-3 pagody(pavilony) 5x5m 75m2

-2 párty stany 10x5m 100m2, typ Beta

-2 párty stany 8x12m 192m2, typ Alfa

-2 párty stany 10x15m 300m2, typ Beta

-3 párty stany 12,5x15m 562,5m2, typ Beta

Celkem zastřešíme našimi párty stany plochu o velikosti cca 1.230 m2

-podlahu na ocelových roštech(dřevěná) k dispozici cca 600 m2

-pivní sety (stůl a 2 lavice) v počtu 80 ks z toho 60 zcela nových(2014) vhodných na VIP akce či catering

Pronájem stanů - vybavení a služby

Vybavení nabízíme převážně jako doplněk k párty stanům, ale některé vybavení jako podlaha a pivní sety je možné pronajmout i samostatně bez využití párty stanu.
Ostatní vybavení a cateringové služby zajišťujeme převážně subdodávkou a využíváme osvědčené a prověřené firmy, které mají dlouholeté zkušenosti se zajištěním požadovaných služeb.

Cenová kalkulace párty stanu

Pro vypracování nabídky na pronájem párty stanu prosím využijte formulář pro cenovou kalkulaci, ve kterém uveďte informace o Vámi pořádané akci. Pokud máte zájem o telefonický kontakt můžete nás kontaktovat.

Při dlouhodobé spolupráci nabízíme vždy velmi zajímavé ceny za pronájem párty stanů i vybavení a velmi si vážíme našich dlouholetých partnerů.