Pronájem pagoda - 5 x 5m Pronájem pagoda - 5 x 5m

Menší párty stan pagoda s atypickým vzhledem o rozměrech 5x5m s kapacitou do 25 osob v závislosti na vybavení stanu. Cena pronájmu pagody včetně montáže Kč 7.250,- bez DPH, pronájem stanu na 1-4 dny.
Použití párty stanu:převážně pro malé rodinné oslavy,menší svatby nebo jako zázemí či přístřešek pro aparaturu vedle podia apod.

 

Více

Pronájem párty stan - 10 x 5m Pronájem párty stan - 10 x 5m

Menší typ klasického párty stanu o rozměrech 10x5m s kapacitou do 50 osob v závislosti na vybavení stanu. Cena pronájmu stanu včetně montáže 10x5m Kč 8.500,- bez DPH pronájem na 1-4 dny.
Použití párty stanu:rovněž jako pagoda se používá pro menší rodinné oslavy, svatby, či zastřešení menšího prostoru.

Více

Pronájem párty stan - 8 x 12m Pronájem párty stan - 8 x 12m

Středně velký typ párty stanu o rozměrech 8x12m s kapacitou do 90 osob v závislosti na vybavení stanu. Cena pronájmu stanu včetně montáže od 130,- Kč/m2 nebo individuálně dle rozsahu akce, pronájem na 1-4 dny.
Použití párty stanu:tento typ párty stanu je vhodný na různé oslavy, párty, festivaly apod.

Více

Pronájem párty stan - 10 x 15m Pronájem párty stan - 10 x 15m

Nejpoužívanější, větší typ párty stanu o rozměrech 10x15m s kapacitou do 150 osob v závislosti na vybavení stanu. Cena pronájmu stanu včetně montáže od 125,- Kč/m2 nebo individuálně dle rozsahu akce, pronájem na 1-4 dny.
Použití párty stanu:na větší soukromé či kulturní akce, hody, festivaly, různé akce firemního typu apod.

Více

Pronájem párty stan - 12,5 x 15m a větších rozměrů Pronájem párty stan - 12,5 x 15m a větších rozměrů

Velký typ párty stanu o rozměrech 12,5x15m s kapacitou do 180 osob v závislosti na vybavení stanu. Cena pronájmu stanu je vždy stanovena individuálně s ohledem na rozsah Vaší akce, platí,že čím větší stan tím výhodnější cena pronájmu stanu za m2.
Použití párty stanu:slouží především k zastřešení rozsáhlých venkovních společenských,kulturních a sportovních akcí, skladování apod.

Více

Pronájem VIP párty stanu Pronájem VIP párty stanu

Jedná se o stan, který může být uvnitř vybavený baldachýnem, podlahou, kobercem, výzdobou popř. dalšími velmi profesionálními službami, které Vám zajistí originalitu a jedinečnost Vámi pořádané akce. Cena kalkulována vždy individuálně dle rozsahu a nabídky dalších služeb.
Použítí párty stanu: převážně luxusní svatební hostiny, VIP akce, poklepání základních kamenů apod.

Více

Pronájem párty stanů jiných rozměrů Pronájem párty stanů jiných rozměrů

K našim klientům patří nejen velké společnosti,ale i menší firmy a soukromé osoby. Dobré reference a zkušenosti nemusí vždy znamenat vysoké ceny - poznejte kvalitu našich služeb a schopnost vyhovět vždy každému klientovi. Velmi rádi Vám pomůžeme s výběrem toho správného stanu na Vaši akci.

 

 

Více