Pronájem pivních setů Pronájem pivních setů

Kapacita pivního setu je 6-8 osob, jedná se o nejpoužívanější nábytek do párty stanů. Pivní set se skládá ze stolu a dvou lavic. Výhodou je poměrně nízká cena za pronájem.

Více

Pronájem podlahy do párty stanů Pronájem podlahy do párty stanů

Používáme dřevěnou podlahu na ocelových roštech, doporučujeme podlahu přikrýt kobercem-výběr z mnoha barev, který rovněž zajistíme v rámci doplňkových služeb k párty stanům. Podlaha do párty stanu se dá položit pouze na rovný povrch.

Více

Koberec do párty stanů Koberec do párty stanů

Koberec do párty stanů používáme vždy nový. Výběr z několika barevných odstínů. Po skončení akce zajistíme i jeho případnou likvidaci.

Více

Cateringové služby Cateringové služby

K párty stanům patří i cateringové služby, objednáním cateringových služeb ušetříte čas a energii vynaložené na nákup a vaření.

Více

Podium a ozvučení Podium a ozvučení

Pokud se rozhodnete ve stanu pro živou kapelu či DJ nabízíme možnost vybavit stan pódiem o různých rozměrech.

Více

Bistro stolky do párty stanů Bistro stolky do párty stanů

Pokud se mají osoby uvnitř stanu volně pohybovat, ideálním řešením jsou tzv. bistro stolky, které je vhodné vybavit ubrusem nebo moderním elestickým potahem.

Více

Mobilní WC Mobilní WC

Na firemní či soukromé akci je nutné také počítat s hygienou Vašich hostů. Zajistíme pro Vaše hosty potřebný počet mobilních toalet.

Více

Osvětlení párty stanu Osvětlení párty stanu

K osvětlení párty stanů využíváme standardně halogeny 500 W. Na přání zajistíme dražší LED osvětlení  či zářivková tělesa apod. světla mohou být umístěna na konstrukci, stativech či samostatně.

 

Více

Vytápění párty stanů Vytápění párty stanů

K zajištění optimální teploty v párty stanech mimo letní sezónu slouží různá elektrická či plynová topidla, výkonná LTO topidla (lehký topný olej) aj.

Více

Vytápění plynovým hříbkem Vytápění plynovým hříbkem

Plynové hříbky jsou u klientů velmi oblíbené, stan sice nevytopí, ale jako doplněk k podzimním akcím s párty stany jsou ideálním řešením tam kde nejsou velké nároky na teplo uvnitř stanu.

Více