Kvalitní čištění PVC plachet

Provádíme strojové mytí a čištění velkých PVC plachet včetně jejich vysušení

Zkoušeli jste už někdy ručně umýt a vyčistit plachty velkého party stanu? Pokud ano, dáte nám jistě za pravdu, že je to pěkná fuška. A hlavně, čištění je jen jeden (první) krok. Následně je totiž nutné plachty dokonale vysušit. V opačném případě totiž čelíte riziku vzniku plísní… a tedy dalšímu čištění. Řešením je suchá a ideálně vytápěná hala. Nebo můžete nechat čištění na nás.

Co všechno umí strojová myčka plachet?

Díky čisticímu roztoku a automatickému vysoušení s aplikací vosku (podobně jako u automyček) se podstatně zvyšuje životnost PVC plachet. V případě silného znečištění provádíme i ruční dočištění. Plachty pak vypadají téměř jako nové.

Paletu PVC plachet vyčistíme do 1–2 týdnů. Potřebujete stan rychle převést na další akci? Nabízíme i expresní čištění v závislosti na našich kapacitách.

Plachty určené k vyčištění nesmí být poškozené a znečištěné nesmývatelnou barvou či permanentní fixou, maximální šířka plachty je 5 m.


Jaká je cena za strojové čištění PVC plachet?

Plachty vyčistíme oboustranně od 85 Kč bez DPH / 1m 2

Pro lepší představu uvádíme např. nejběžněji používaný rozměr stanu 10×15×2,5 m – cena za kompletní vyčištění 12 750 Kč bez DPH.

Nezávazně poptat