Nůžkové stany PREMIUM II

Nejnovější řada nůžkových stanů

Stan se zesílenou ALU konstrukcí a PES opláštěním  - nejlepší volba pokud plánujete časté využívání i v náročných povětrnostních podmínkách.

Využití nůžkového stanu: prodejní a prezentační stany, zázemí pro závodní týmy, cateringové společnosti, veletrhy a výstavy, sportovní akce, zahradní párty, přechodné garáže atd.

Nůžkový stan PREMIUM II. je vyroben z hliníkových profilů s komaxitovou povrchovou úpravou (odolná prášková barva). Profil nosné nohy je 40x40 mmNejsou použity plastové spojky (časté praskání), ale pevné hliníkové. Zapuštěný spojovací materiál zabraňuje poškození opláštění během transportu a stavby. Ocelové tlačítko pro snadnou a komfortní manipulaci při montáži stanu. Nový systém "Easy-Hold" umožňuje rychlé a pohodlné uchycení dodávaného příslušenství ke konstrukci. Nedochází tak k případné ztrátě samostatných adaptérů. Snížená střecha nůžkového stanu Premium II má upravený úhel a tvar rohů, díky kterému nedochází k poškození opláštění o rohy konstrukce.

Používání nůžkových stanů garantujeme do rychlosti větru 38 km/hod (mírný vichr) v závislosti na podkladu a způsobu kotvení.

Materiál a barvy plachet nůžkového stanu

100% PES, gramáž 200 g/m2, 100% nepromokavý, protišpinivá, protiplísňová a UV ochrana. Výběr ze 21 barev dle aktuálního vzorníku – bez příplatků.

Nůžkové stany lze libovolně potisknout

V závislosti na složitosti grafického motivu využíváme metodu sítotisku nebo digitální sublimace. Základní metodu sítotisku používáme pro jednoduchý motiv s 1 až 2 barvami. V případě složitých designů s více barvami používáme metodu digitální sublimace. Rádi Vám vypracujeme grafický náhled potisku ZDARMA!

Součástí každého stanu Premium II. je přepravní PES vak a kotevní kolíky s popruhy.

Dostupné rozměry nůžkového stanu

Rozměr nůžkového stanu Hmotnost v kg Složený rozměr
3×3 m 38 40×40×160 cm 
3×4,5 m 58 40×60×160 cm 
3×6 m 59 40×60×160 cm

Boční výška rozloženého stanu je 1,96 m.