Nůžkové stany OCTA PRO

Profesionální zastřešení vaší akce

Nůžkové stany Octa Pro tvoří profesionální řadu zastřešení, která je nejodolnější vůči povětrnostním podmínkám. Všechny spoje konstrukce jsou vyrobeny z hliníku. Osmiúhelníkový hliníkový profil nohy s průřezem 50 mm se postará o to, že Vás i největší stany dokonale ochrání před deštěm i větrem.

Příčně vyztužené nůžkové profily mají průřez 35 × 15 mm. Ještě větší stabilitu stanu zajišťují velké patky se zvětšeným opěrným bodem. Horní prvky konstrukce byly vybaveny systémem Easy-Hold pro snadné připevnění osvětlení nebo vytápění přímo ke konstrukci. Konstrukce disponuje dvojstupňovým nastavením výšky. Moderní hliníkové tlačítko instalované vně nohou usnadňuje zvedání a spouštění konstrukce. V dolní části nohou se nacházejí otvory pro rychlé připevnění doplňkových profilů k dokonalému napnutí bočnice. Zesílená pružina umístěná vně stožáru zajišťuje perfektní napnutí střechy, což je u velkých stanů nesmírně důležité. Zdrhovací zipy na bočnicích pak usnadňují jejich vzájemné spojování.

Materiál a barva plachet

100% PES, gramáž 200 g/m2, 100% nepromokavý, protišpinivá, protiplísňová a UV ochrana. Výběr ze 20ti barev dle aktuálního vzorníku – bez příplatků.

Nůžkové stany lze libovolně potisknout – v závislosti na složitosti grafického motivu využíváme základní metodu sítotisku, nebo v případě složitých designů nejmodernější metodu digitální sublimace. Rádi Vám vypracujeme grafický náhled potisku ZDARMA!

Součástí každého stanu Octa Pro je přepravní PES vak a kotevní kolíky s popruhy.

Nabízíme Vám SKVĚLÉ CENY, RYCHLÉ DODÁNÍ, 100% KVALITU!

Doplňkové provedení: plné boční plachty | poloviční boční plachty- výška 1 m nad zemí | boční plachty s okny | transparentní bočnice | bočnice s dveřmi na zip.