Rychle složit. To je, oč tu běží

Výhodný prodej nůžkových stanů

Nůžkové stany patří mezi moderní zastřešovací systémy, které slouží nejen jako zázemí, ale také jako reklamní plochy. Hlavní výhodou nůžkových stanů je jejich rychlé a jednoduché sestavení, variabilnost, odolnost a dlouhá životnost i při častém používání.

Specialistou na prodej nůžkových stanů v České republice je společnost Moravia Propag, s. r. o., v jejichž nabídce najdete nůžkové stany různých typů. Nejdostupnější je nůžkový stan Klasik, který najdete v základní řadě nůžkových stanů. Nůžkový stan Klasik je vyroben ze stabilní hliníkové konstrukce a pevného PES opláštění, díky čemuž zaručuje splnění i těch nejnáročnějších požadavků na užívání.

Vyšší řadu představuje nůžkový stan Premium II se zesílenou ALU konstrukcí a PES opláštěním. Tento typ nůžkového stanu doporučujeme zákazníkům, kteří budou stan často využívat i v náročných povětrnostních podmínkách. Používání nůžkového stanu Premium II garantujeme do rychlosti větru 38 km/hod. (mírný vichr) v závislosti na podkladu a způsobu kotvení.

Tato druhá generace nůžkových stanů Premium II v sobě kloubí moderní design, spolehlivé řešení i inovativní mechanismus systému (konstrukce). Zapuštěný spojovací materiál zabraňuje poškození opláštění během transportu a stavby. Ocelové tlačítko pro snadnou a komfortní manipulaci při montáži stanu. Nový systém "Easy-Hold" umožňuje rychlé a pohodlné uchycení dodávaného příslušenství ke konstrukci. Nedochází tak k případné ztrátě samostatných adaptérů. Snížená střecha nůžkového stanu Premium II má upravený úhel a tvar rohů, díky kterému nedochází k poškození opláštění o rohy konstrukce.

Pokud hledáte velmi kvalitní nůžkový stan, který je nejodolnější vůči povětrnostním podmínkám, tak vám můžeme nabídnout profesionální řadu nůžkových stanů - stany Octa ProVšechny spoje konstrukce jsou vyrobeny z hliníku. Díky osmiúhelníkovému hliníkovému profilu nohy s průřezem 50 mm, budete při vaší akci bezpečně chráněni před deštěm i větrem.

Využití nůžkových stanů

Nůžkové stany nacházejí uplatnění jako prodejní a prezentační stany, jsou vhodné jako zázemí pro závodní týmy, často je využívají cateringové společnosti, mají uplatnění na veletrzích a výstavách, sportovních akcích, hodí se na zahradní párty a lze je využít také jako přechodné garáže. Uplatnění nůžkových stanů je opravdu všestranné, přičemž cena nůžkových stanů je velice přívětivá.

Nůžkové stany lze libovolně potisknout

V závislosti na složitosti grafického motivu využívá společnost Moravia Propag, s. r. o. k potisku nůžkových stanů základní metodu sítotisku, v případě složitějších designů se používá nejmodernější metoda digitální sublimace. Pokud máte o grafický motiv zájem, neváhejte nám poslat svou online poptávku. Vypracujeme pro vás grafický náhled potisku stanu zdarma.