Párty stan ALFA

Malý stan s velkými možnostmi 

Převážně eventové akce, firemní akce ve stanu, večírky, prezentace, stan pro zahradní centra, sezónní prodej zboží ve stanu, různé slavnosti, módní přehlídky, párty stan menší i větší svatby, sportovní akce, dočasné skladovací prostory, sklady, garáže atp.

Základní rozměry stanu (šířka × délka):

 • 4×3 m
 • 5×3 m
 • 6×3 m
 • 8×3 m
 • 10×3 m
rozmery-stanove-haly-4-10m.jpg

Délku stanu je možné prodlužovat v násobcích 3 m.
Příklad: Př.: 8×3 m, 8×6 m, 8×9 m, 8×12 m, 10×3 m, 10×6 m, 10×9 m, 10×12 m, 10×15 m..., to vše v závislosti na počtu zakoupených modulů.

Standardní boční výška párty stanu: 2,25 m. Max. boční výška párty stanu ALFA: 3 m

Z čeho párty stany vyrábíme?

K výrobě kvalitních párty stanů se používají speciální eloxované profily slitiny hliníku a povrchově upravené ocelové spojky, což dodává stanům nejen luxusní vzhled, ale také zaručuje výrazně delší životnost jednotlivých dílů. Opláštění stanu je vyrobeno ze světlopropustné PVC tkaniny gramáže 640-670 g/m2, 100% nepromokavé, světlopropustné, se sníženou hořlavostí (dle DIN 4102 B1) rakouského výrobce SATTLER, díky čemuž je minimalizováno opotřebení i při částém užívání stanů.

Možnosti PVC plachet párty stanu

Plachty párty stanu mohou být půlené (jako vchody - rozhrnovací), s okny, otvory na topení, popruhy na zavěšení reklamních bannerů, kompletně průhledné, průsvitné nebo naopak neprůsvitné.

Čelní a boční plachty párty stanu mohou být nahrazeny trapézovým pozinkovaným plechem T35 s lakoplastovou úpravou nebo kvalitními ABS panely. Tento typ opláštění je často využíván pro zvýšené zabezpečení skladovaného zboží.

Párty stan ALFA může být na přání vybaven dveřmi, podlahou, klimatizací, topením, osvětlením, nábytkem atp.

Plachty párty stanu je možné libovolným způsobem potisknout a získat tak hezký originální design (použité technologie: digitální tisk, sítotisk, samolepící folie, řezaná grafika). Rádi vám ZDARMA zpracujeme grafický návrh dle vaší představy.

Proč koupit tento kvalitní párty stan typu ALFA?

 • po zaškolení, rychlá a snadná montáž stanu - snadné přemístění
 • lehké dvojdrážkové profily párty stanu = snadná manipulace
 • násobkový systém - snadné prodloužení nebo zkrácení délky stanu
 • drážkový systém konstrukce bez použití uvazovacích gum
 • kompletně rozebíratelný – malé nároky na skladovací prostor
 • dokonalé vypnutí plachet bez průvěsů – používáme ocelové zátěže do plachet a upínací pásy
 • jištění spojek konstrukce pomocí šroubů, čepů a závlaček
 • pro dočasnou stavbu párty stanu není nutné ve většině případů stavební povolení
 • záruka 3 roky na ALU konstrukci  2 roky na PVC opláštění párty stanu.

Provozní podmínky párty stanu

Garantujeme provozování stanů do rychlosti větru 72 km/hod (tzn. čerstvý vichr) v závislosti na způsobu kotvení a typu podkladu. Pokud je pártystan při silném vichru uzavřený a správně ukotvený přežije i vichřici.

Lze tento párty stan provozovat i v zimě?

Párty stany typu ALFA nejsou standardně vybaveny zvýšeným sněhovým zatížení a jejich provoz je tak převážně sezónní. V zimě je nutné sníh ze střechy stanu mechanicky odstraňovat nebo párty stan pod střechou temperovat na minimální teplotu 12 st. C.

U stanů s konstrukcí typu ALFA je sněhové zatížení do 0,2 kN/m2 (cca 20kg/m2) a tento párty stan je tedy převážně stanem sezónním vhodným na provoz od jara do podzimu. Je to dáno lehčí a méně robustní konstrukcí. Dokážeme však na přání zákazníka zesílit konstrukci, popř. přidat ocelová lana a tím získáme vyšší sněhovou odolnost stanu. Pokud máte zájem o celoroční provoz stanu nebo si přejete provozovat párty stan hlavně v zimním období rádi Vám nabídneme robustnější párty stan typu Beta.