Párty stan BETA

Velmi odolný velký stan

Tento párty stan si oblíbily pivovary a eventové agentury. Je totiž vhodný pro nejrůznější firemní akce, večírky, prezentace, slavnosti, módní přehlídky, svatby, sezónní prodej zboží ve stanu, sportovní akce nebo dočasné skladovací prostory.

Proč velký stan od nás?

Oproti některé konkurenci používáme větší a odolnější konstrukci stanových hal či stanů, v případě levnějších nabídek od jiných dodavatelů Vám rádi pomůžeme nabídky porovnat.

Základní rozměry stanu (šířka × délka)

 • 10×5 m
 • 12,5×5 m
 • 15×5 m
rozmery-skladove-haly-10-15m.jpg

Délku stanu je možné prodlužovat v násobcích 5 m.
Příklad: 10×5, 10×10, 10×15, 10×20,10×30 nebo 15×5,15×10,15×15,15×30 m..., to vše v závislosti na počtu zakoupených modulů.

Standardní boční výška párty stanu : 2,5 m. Max. boční výška párty stanu Beta: 5 m

Materiál

K výrobě párty stanů se používají speciální eloxované profily slitiny hliníku a povrchově upravené ocelové spojky (žárové zinkování - dle DIN 17615 a DIN 18800), což dodává stanům nejen luxusní vzhled, ale také zaručuje výrazně delší životnost jednotlivých dílů. Opláštění je vyrobeno z PVC tkaniny gramáže 640-900  g/m2, 100% nepromokavé, světlopropustnése sníženou hořlavostí (dle DIN 4102 B1) rakouského výrobce SATTLER, díky čemuž je minimalizováno opotřebení i při částém užívání.

Design a vybavení na míru vaší akci

Plachty mohou být půlené (jako vchody - rozhrnovací), s okny, otvory na topení, popruhy na zavěšení reklamních bannerů, kompletně průhledné, průsvitné nebo naopak neprůsvitné.

Párty stan Beta může být na přání vybaven dveřmi, podlahou, posuvnými vraty, topením, osvětlením, nábytkem atp.

Čelní a boční plachty mohou být nahrazeny trapézovým pozinkovaným plechem s lakoplastovou úpravou, tento typ opláštění je často využíván pro zvýšené zabezpečení skladovaného zboží.

Plachty lze libovolným způsobem potisknout (použité technologie: digitální tisk, sítotisk, samolepící folie, řezaná grafika). Rádi vám ZDARMA zpracujeme grafický návrh dle vaší představy.

Naše výhody:

 • Rychlá a snadná montáž párty stanu - snadné přemístění.
 • Násobkový systém - snadné prodloužení nebo zkrácení délky stanu.
 • Drážkový systém konstrukce bez použití uvazovacích gum.
 • Kompletně rozebíratelný – malé nároky na skladovací prostor.
 • Dokonalé vypnutí plachet bez průvěsů – používáme zátěže a upínací pásy.
 • Jištění spojek konstrukce pomocí závlaček.
 • Pro dočasnou stavbu stanu není nutné ve většině případů stavební povolení
 • Záruka 3 roky na ALU konstrukci a 2 roky na PVC opláštění.

Provozní podmínky párty stanu

Garantujeme provozování párty stanů do rychlosti větru 72 km/hod (tzn. čerstvý vichr) v závislosti na způsobu kotvení a typu podkladu.

Standardní párty stany dodáváme se základním sněhovým zatížením. V zimě je nutné sníh ze střech stanu mechanicky odstraňovat nebo stan pod střechou temperovat na minimální teplotu 12 °C.

Nabízíme i speciálně upravené zátěžové stany se zvýšenou odolností proti větru a zatížení sněhem (až 1,5 kN/m2). Nabízíme rovněž i stany s nafukovací střechou, do které je vháněn vzduch výkonným kompresorem a nafukování střechy tak zajistí odstraňování sněhu ze střechy skladové haly.