Plachtová hala

 

Plachtové haly na prodej i pronájem

 
Hledáte levné a rychlé řešení dočasného či trvalého zastřešení zboží a materiálu  pomocí stanové montované haly ?

 
Nejrychlejším a nejlevnějším způsobem je pronajmout nebo zakoupit plachtovou halu. Montáž plachtových hal je velmi rychlá, plachtová hala se dá smontovat během pár hodin. Nabízíme prodej i pronájem plachtových hal. Na větších zakázkách pronájmu plachtových hal od 300 m 2  spolupracujeme s německým výrobcem, který je schopen halu k pronájmu dodat i do 2-3 týdnů, menší zakázky zvládneme i do 4 dnů dle našich kapacit. Minimální doba k pronájmu plachtové haly je u větších zakázek 4 měsíce.
 

Plachtová hala jako alternativa k pevným stavbám

Oproti zděné či ocelové hale nabízí plachtová hala velmi rychlou montáž a hlavně mnohem nižší pořizovací náklad
Plachtova-hala-Brno-4.jpg Plachtova-hala-Brno-1-1.jpg
 

Opláštění plachtových hal

je tvořeno PVC plachtou s gramáží od 650 do 900 g/m 2 . PVC plachtu je možné libovolně potisknout např. pěknou fotkou nebo vaším logem. Grafický návrh vám dle vaší představy vytvoříme zdarma. PVC plachty jsou velmi odolné, světlopropustné a barvu plachtové haly je možné vybrat se vzorníku bez příplatku. Životnost PVC plachet zhruba 15-25 let.
Plachtova-hala-Brno-2.jpg Plachtova-hala-Brno-3.jpg

Perfektní vypnutí PVC plachet u plachtových hal

na našich plachtových halách je zajištěno vkládanými ocelovými zátěžemi v kombinaci s upínacím pásem-kurtnou a spodními zátěžovými tyčemi. V případě poškození je možné plachtu na místě rychle opravit - svařit horkovzdušnou svářečkou typu leister, v případě většího poškození plachtové haly doporučujeme vyměnit poškozenou plachtu za novou. Do PVC plachet je možné zabudovat i transparentní mrazuvzdorné fólie - průhledná okna.
 
  • Bezúdržbový provoz plachtové haly – žádné nebo minimální náklady na údržbu
  • Dlouhá životnost plachtových hal – opláštění je kvalitní s vysokou gramáží 640-900g/m 2
  • Mobilní plachtová hala-hala se v případě potřeby dá poměrně v krátkém časem přesunout na jiné místo
  • Plachtová hala na míru - přizpůsobíme halu vašim potřebám
  • Pro menší plachtové haly do cca 200 m 2  není třeba stavebních základů, stačí pouze rovná zpevněná plocha, každopádně kotvení plachtových hal není radno podcenit, proto doporučujeme vybudování betonových patek, podstatně se tím zvýší bezpečnosti ukotvení plachtové haly při silném vichru.
  • prodej i pronájem probíhá po celé České i Slovenské republice, naše sídlo je v Brně, dokážeme plachtovou halu dodat nejenom pro Brno, ale i Prahu, Bratislavu a další města
 
Levné plachtové haly jsou výbornou volbou všude tam kde očekáváte rychlé řešení zastřešení vašeho materiálu nebo zboží.

 
Nezávazně poptat