Pronájem VIP párty stanu

Stan na větší svatbu či luxusní oslavu

Jedná se hlavně o párty stany na svatební hostiny a VIP akce o rozměrech 10×15 m a 12,5×15 m či větší se zcela novým opláštěním – zářivě bílé plachty s kapacitou 100 a více osob.

Tento VIP párty stan může být uvnitř vybavený baldachýnem, podlahou, kobercem, výzdobou, cateringem popř. dalšími službami, které vám zajistí originalitu a jedinečnost vámi pořádané akce. Pokud je libo levnější variantu nábytku (sezení pro vaše hosty) máme k dispozici k těmto párty stanům zcela nové pivní sety s kapacitou pro 6-8 osob.

Spolupracujeme s celou řadou osvědčených cateringových firem. Vynaložené náklady se vám určitě vrátí ve spokojenosti všech vašich hostů.

Jako stan na svatbu je možno také použít i jakýkoli jiný stan uvedený v naší nabídce bez VIP vybavení. V listopadu 2015 jsme získali originální referenci kdy jsme v našem luxusním, vytápěném stanu ve Svitavách hostili dokonce prezidenta.

Cena pronájmu VIP párty stanu vždy individuálně dle rozsahu a nabídky dalších služeb.

Pokud má vaše akce se stanem skutečně velmi dobře vypadat doporučujeme využít  profesionálních služeb naší firmy a nešetřit na nabídkách levnější konkurence.