Skladové haly

Skladové haly s rychlou montáží

Plánujete rozšíření sezónní výroby? Hodláte zvýšit nároky na skladovací prostory, ale nechcete řešit zbytečnou administrativu na vyřizování stavebního povolení? Moravia Propag, s.r.o., přichází se skvělým řešením, které vám ušetří peníze i čas.

K rozšíření svých aktivit a zvýšení nároků na skladovací prostory můžete využít montované skladové haly, jež nemají pevné základy a kotvení je zajištěno pomocí dlouhých železných hřebů, které se zatlučou k nohám haly do měkkého povrchu nebo pomocí kotev, chemické malty a šroubů na betonové patky. Hlavní výhodou skladových hal je to, že k nim obvykle nepotřebujete vyřizovat stavební povolení.*

Skladové haly mají krátkodobé i dlouhodobé využití, v případě potřeby je lze rychle demontovat a přesunout na jiné místo, což je nesporná výhoda oproti halám s pevnými základy. Skladovou halu bez pevných základů přemístíte snadno, rychle a bez jakéhokoliv poškození.

*Nutnost mít stavební povolení je VŽDY v kompetenci místního stavebního úřadu. Jestliže plánujete stavbu skladové haly jako trvalou stavbu s dobou delší než 3 roky stavební úřady ho pravděpodobně budou vyžadovat. Před koupí stanové haly doporučujeme se nejprve informovat na příslušném stavebním úřadě.

Z čeho jsou skladové haly vyrobeny?

I když nemají skladové haly pevný základ, jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů. Skladové haly od Moravia Propag, s.r.o., jsou vyrobeny z odolných hliníkových profilů, plachtové haly jsou potažené kvalitními PVC plachtami s vysokou gramáží, světlopropustné, ale přesto stoprocentně nepromokavé, se sníženou hořlavostí kvalitního rakouského výrobce plachet značky SATTLER. Skvělou i když dražší alternativou obvodového opláštění je kvalitní trapézový pozinkovaný plech s lakoplastovou úpravou nebo ABS panely či skleněné výplně.

Výhodný prodej skladových hal

Využijte výhodnou nabídku prodeje skladových hal, pošlete nám svou poptávku a my pro vás vypracujeme cenovou kalkulaci na míru.

V nabídce je například konstrukce stanové haly typu Beta, kterou lze využít jako sklad, trvalé i dočasné skladovací prostory, na kulturní a sportovní akce apod. Skladová hala s konstrukcí typu Gamma je vhodná jako sklad, koňská jízdárna, zastřešení kluziště, velká garáž nebo třeba konferenční hala se skleněnými boky.

Nezávazně poptat
 

Mobilní skladové haly

Naše skladové haly jsou vyrobeny z odolných hliníkových profilů, potažené PVC plachtami s vysokou gramáží 640-900 g/m, 100% nepromokavé, světlopropustné, se sníženou hořlavostí (dle DIN 4102 B1) rakouského výrobce SATTLER nebo vybavené kvalitním trapézovým pozinkovaným plechem s lakoplastovou úpravou, tento typ opláštění skladových hal je často využíván pro zvýšené zabezpečení skladovaného zboží. Rychlost montáže je hlavní předností mobilních skladových hal, které se dají v případě potřeby snadno přemístit třeba z Prahy do Brna během několika málo dnů.

Oproti konkurenci používáme robustnější hliníkovou konstrukci stanových hal či párty stanů, v případě výrazně levnějších nabídek od jiných dodavatelů Vám rádi pomůžeme nabídky porovnat.

 • typ Gamma profil 253 x 131 mm nebo 307 x 114 mm
 • typ Beta profil 150 x 100 mm nebo 170 x 88 mm

Volitelné sněhové zatížení skladové haly až do 1,5 kN (150 Kg/m) individuálně i 3 kN (300 kg/m)

Jak se skladová hala kotví?

Kotvení mobilních skladových hal provádíme pomocí železných hřebů do měkkého, řádně udusaného povrchu nebo pomocí závitových tyčí a chemické malty do betonu či předem vybudovaných betonových patek. Nejsou však nutné žádné základy tak jako u zděných a ocelových budov. Montáž skladové haly tak provedeme zpravidla do 1-3 dnů dle velikosti haly.

Rychlá (de)montáž lehkých skladových hal

Skladová hala Vám pomůže při řešení rozšíření Vaší sezónní výroby či při zvýšení nároku na skladovací prostory. Skladovou halu je možné využít dočasně nebo dlouhodobě. Tím, že se skladové stanové haly dají v případě potřeby rychle demontovat a přesunout na jiné místo najdou uplatnění třeba jako dočasný sklad a toto je nesporná výhoda oproti halám, které mají pevné základy.

Díky tomu,že stanová hala nemá pevné základy a její konstrukce je plně rozebíratelná je možné halu přemístit poměrně v krátkém čase bez poškození.

prodej-skladova-hala.jpg

Náš tip: Skladové haly vybavené trapézovým pozinkovaným plechem s lakoplastovou úpravou jsou ideální volbou v případě, že potřebujete zvýšit zabezpečení skladovaného zboží.

Skladové haly pro Brno, Pardubice, Zlín, Olomouc, Ostravu, Prahu, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň i Bratislavu

Prodej skladových hal a párty stanů probíhá po celé České i Slovenské republice, doprava u zakázek na 1 místo určené zákazníkem je již započtena v ceně stanové haly. Na přání je možné i osobní vyzvednutí na naší firmě v Brně.

Nespornou předností těchto mobilních skladových hal je nejenom rychlá montáž, vysoká mobilita, ale i montáž/výstavba v zimním období tzn. je možné tyto mobilní skladové haly montovat po celý rok.

Nabízíme 3 typy konstrukce skladových hal v různých rozměrech i přímo na míru dle přání zákazníka.

 • Skladové haly s konstrukcí typu Beta
 • Skladové haly s konstrukcí typu Gamma
 • Skladové haly s konstrukcí typu Delta

Od roku 2019 máme v nabídce i ocelové haly s lomenou střechou a také montované haly od německého výrobce vyrobené dle přísných německých norem.


Proč kupovat velkou skladovou halu?

 • Odolné kvalitní konstrukce montovaných skladových hal
 • Cenová dostupnost skladové haly
 • Stanové haly na míru
 • Mobilní skladové haly
 • Dokonalá a levná alternativa pro zděné haly
 • Snadná a rychlá (de)montáž skladových hal
 • Ve většině případů u staveb do 3 let a půdorysu do 1000mstačí ohlášení nebo územní souhlas
 • minimální požadavky na údržbu všech montovaných hal
 • nabízíme doplńky skladové haly jako např. nafukovací střechu s kompresorem, zateplení obvodového pláště, posuvná vrata, dveře, speciální fólie zabraňující kondenzaci vody, potisk PVC opláštění haly a další.


Nezávazně poptat