Párty stany pronájem - hlavní nabídka Párty stany pronájem - hlavní nabídka

Nabízíme pronájem kvalitních párty stanů pro realizování Vašich soukromých a firemních oslav, pořádání kulturních akcí, obecních hodů, svatebních hostin, originálních párty večírků, rautů apod.. Všechny naše párty stany nabízené k pronájmu mají robustní profilovou konstrukci, díky které je zajištěno bezpečí všech Vašich hostů. Odolnost vůči větru u našich stanů je 72 km/hod.

Více

Párty stan jako dočasný sklad Párty stan jako dočasný sklad

Naše párty stany pronajímáme i na delší než víkendové období jako dočasné sklady, stany se dají postavit přímo na Vašem pozemku a pokud se jedná o krátkodobé použití na skladování do 3 let není třeba stavební povolení. Řada firem tohoto pronájmu využije hlavně z důvodu levnějšího skladování než v placených cihlových skladech. Cena se určuje individuálně dle délky pronájmu.

Více

Vybavení do párty stanů pronájem Vybavení do párty stanů pronájem

Ke všem našim párty stanům je možné objednat doplňkové služby jako lavice a stoly, nábytek, podlahu, koberec,  cateringové služby, mobilní WC a různé dekorace. Díky vybavení párty stanu vytvoříte příjemné prostředí pro Vaše hosty.

Více

Pronájem stanů reference Pronájem stanů reference

Dlouhodobě spolupracujeme s velkými pivovary, našimi zákazníky jsou jak velké společnosti tak i malé firmy či soukromé osoby. V případě rozsáhlejších akcí nabízíme cenu za pronájem párty stanu od 125,- Kč/m2 popřípadě cenu stanovíme individuálně dle dohody. Pravidelně obnovujeme vybavení pro pronájem párty stanů

Více

Pronájem párty stanů Pronájem párty stanů

Obecné informace o pronájmu velkých párty stanů a vybavení. Informace o konstrukci a opláštění. Jaký stan optimálně vybrat pro Vaši akci, informace o rezervování, platební podmínky apod.

Více

Montáže párty stanů Montáže párty stanů

Montáže stanů, montáže hal

Provádíme montáže párty stanů pro pivovary. Zajistíme pro Vás montáže i demontáže velkých stanů i hliníkových hal.

Více

Spolupráce s Moravií Propag Spolupráce s Moravií Propag

Pronájem párty stanů Brno a Morava

Při dlouhodobé spolupráci nabízíme velmi výhodné ceny za pronájem párty stanů. Materiál na pronájem máme v Brně na sídle firmy. Vzhledem k poloze našeho skladu v Brně se dá říci, že naše akce se zaměřují převážně na Brno a Moravu, ale zakázky realizujeme také ve vzdálených regionech jako je Praha, České Budějovice a dokonce i na Slovensku.

Více