Jak poznat kvalitní párty stan?

Oproti některé konkurenci používáme větší a odolnější konstrukci stanových hal, pevnější vypnutí plachet díky vkládaným ocelovým zatěžím a vypínacím pásům - kurtnám, naše stany jsou díky tomu těžší a stabilnější, v případě levnějších nabídek od jiných dodavatelů Vám rádi pomůžeme nabídky porovnat. U nůžkových stanů jdeme rovněž cestou perfektní, léty osvědčené kvality za dostupnou cenu.

Máte zájem o levné párty stany nebo raději ty kvalitní s rozumnou cenou ?

Levné párty stany na první pohled poznáte podle trubkové konstrukce nebo podle nesprávně vypnutých plachet nejenom na štítových stěnách - nejsou v nich ocelové zátěže a ve větru občas vlají.

Poznáte rozdíl ?

 

Obrázek levnějšího párty stanu bez ocelových zátěží  v plachtách

Obrázek našeho párty stanu s ocelovými zátěžemi v plachtách
         

Materiál při výrobě párty stanů

K výrobě se používají speciální eloxované profily slitiny hliníku a povrchově upravené ocelové spojky. Opláštění je vyrobeno z PVC tkaniny, 100% nepromokavé, se sníženou hořlavostí třídy B rakouského výrobce Sattler a kování německého výrobce Franz Miederhoff. Další variantou opláštění je trapézový pozinkovaný plech T35 s lakoplastovou úpravou, který lze použít místo čelních a bočních plachet.

U nůžkových stanů je použit na opláštění 100% polyester s PU zátěrem a na konstrukci povrchově upravená alu slitina. Spojky našich nůžkových stanů jsou kvalitní kovové nikoli plastové a tím se podstatně prodlužuje jejich životnost.

Provozní podmínky používání párty stanů a hal

Stany a haly lze při správném ukotvení bezpečně provozovat do rychlosti větru cca 72 km/hod (tj. čerstvý vichr). Záleží však na použitém podkladu v místě stavby (měkký nebo tvrdý podklad) a hlavně na zvoleném způsobu kotvení.

Nůžkové stany do rychlosti cca 35 km/hod (tj. čerstvý vítr). U nůžkových stanů je možné navíc objednat speciální kotvící sady, které zvýší odolnost vůči větru i na 50-100 km/hod.

Maximální míra zatížení párty stanů

Pokud je párty stan umístěn v oblasti s vysokým sněhovým zatížením, nabízíme speciální stanové haly s nadstandardním sněhovým zatížením až 300 kg/m2. Základní odolnost vůči větru je u větších párty stanů 22,5m/s.

Pokud je stan řádně uzavřený a správně ukotvený přežije bez problémů i vichřici.

Záruka na stany a haly

Na párty stany a stanové haly poskytujeme záruku 3 roky na konstrukci a 2 roky na opláštění.

Nůžkové stany mají záruku 2 roky na konstrukci a 1 rok na opláštění. U nůžkových stánků je standardem velmi kvalitní digitální potisk ve foto kvalitě se zárukou 1 rok.

Jedná se o kvalitní výrobky, které Vám při správném zacházení vydrží spoustu let.

   
 


V technických specifikacích se ztrácíte? Rádi vám poradíme a nabídneme stan, který sedne vaší akci.

 Nezávazně poptat