Pronájem

Jsme půjčovna párty stanů, párty vybavení a skladových stanů.

 

Pronájem párty stanů

Nabízíme pronájem kvalitních párty stanů pro realizování Vašich soukromých a firemních oslav, pořádání kulturních akcí, obecních hodů, svatebních hostin, originálních párty večírků, rautů apod. 

Všechny naše párty stany nabízené k pronájmu mají robustní profilovou konstrukci, díky které je zajištěno bezpečí všech Vašich hostů. Odolnost vůči větru u našich stanů je min. 72 km/hod.

Zastřešíme vaše akce v Brně a okolí (do 150 km od Brna). Na zajímavou akci rádi dojedeme kamkoliv po Česku.

Pronájem párty stanů

Párty stan jako dočasný sklad

Naše párty stany pronajímáme i na delší než víkendové období. Jako dočasné sklady, stany se dají postavit přímo na vašem pozemku a pokud se jedná o krátkodobé použití na skladování do 3 let, není třeba stavební povolení.

Řada firem tohoto pronájmu využije hlavně z důvodu levnějšího skladování, než v placených cihlových skladech. Cena se určuje individuálně dle délky pronájmu a místa montáže stanu. Větší zakázky nad 300m2 realizujeme ve spolupráci s kvalitní a renomovanou německou firmou.

Doba pronájmu u větších zakázek musí být delší než 4 měsíce
.

Párty stan jako dočasný sklad

Pronájem párty vybavení

Vytvoříte příjemné prostředí pro vaše hosty

Ke všem našim párty stanům je možné objednat doplňkové vybavení – lavice a stoly, nábytek, podlahu, koberec,  cateringové služby, mobilní WC a různé dekorace.

Pronájem párty vybavení