Pronájem skladové haly

Párty stan jako dočasný sklad

Pronájem velkých párty stanů

Hledáte dočasné skladovací prostory? Nechcete halu kupovat ?
Využijte nabídku pronájmu velkých párty stanů či pronájmu mobilních skladových hal.


Dočasný sklad (párty stan) je levnější než pronájem místa v běžném skladu.

Párty stany nejen pro zábavu

Párty stany mají všestranné využití. Hodí se nejen pro pořádání večírků, slavností, svateb či sportovních akcí, ale také při pořádání firemních akcí, prezentací, módních přehlídek nebo je lze využít jako dočasné sklady, skladovací prostory apod.

Na větších projektech pronájmů párty stanů a mobilních skladových hal spolupracujeme s kvalitním německým výrobcem, který dokáže v poměrně krátké době (2-3 týdny) dodat obrovské skladovací prostory, které v Česku moc firem nedokáže nabídnout.

Minimální doba pronájmu větších párty stanů od 300m 2  je 4 měsíce. Maximální doba pronájmu není omezena. U delších pronájmů nabízíme možnost opláštění větších pártystanů i trapézových plechem.

Při pronájmu delším než 3 roky doporučujema stanovou halu přímo koupit, protože investice do pronájmů by z finančního hlediska byla velmi nákladná a postrádala by smysl.


Mobilní skladové haly

Pronájem velkých stanových hal

Pokud je vašim primárním cílem rozšířit sezónní výrobu nebo zvýšit nároky na skladovací prostory, ale nechcete skladovací prostor přímo koupit, zdržovat  se s administrativou a shánět stavební povolení*, doporučujeme vám pronájem mobilní skladové haly. U projektů mobilních hal jako dočasného skladu na kratší dobu než 3 roky postačí jen ohlášení stavby nebo územní souhlas.

Mobilní skladová hala nemá pevné základy, kotvení je zajištěno pomocí dlouhých železných hřebů, které se zatlučou k nohám haly do měkkého udusaného povrchu nebo se provádí kotvení pomocí ocelových kotev, chemické malty a závitových tyčí na betonové plochy. Montáž mobilní skladové haly je provedena v řádech hodin či několika málo dnů.

Velká stanová hala je vlastně výrobek plnící funkci stavby a není to stavba jako taková, ovšem novelizacemi stavebních zákonů se na mobilní stanové haly už v některých regionech nahlíží jako na plnohodnotné stavby. Doporučujeme se před zamýšlenou investicí ať už do prodeje či pronájmu velkého párty stanu nejprve informovat na příslušném stavebním úřadě.

Mobilní skladové haly lze využívat dočasně i na delší období, dají se kdykoliv rychle demontovat a přesunout na jiné místo, což je nesporná výhoda oproti halám, které mají pevné základy. Mobilní skladové haly je možné montovat i v zimním období (celoroční využití)

Před stavbou mobilní haly vám dokážeme poskytnout i potřebné výkresy a v případě potřeby i statickou dokumentaci, kterou uhradíte a cena je vám následně odečtene od ceny pronájmu skladovací haly.

*Nutnost mít stavební povolení je závislé vždy na místním stavebním úřadě. Pokud plánujete stavbu déle než na tři roky, stavební úřady ho pravděpodobně budou vyžadovat, vždy však záleží na příslušném úřadu / úředníkovi a dle našich zkušeností co stavební úřad to jiný postup schvalování.
Nezávazně poptat